Pensjonaty i hotele
Odzież damska xxl
ASR - Szkoła Baletowa
Winyle Online - sklep z muzyką
Cięcie laserowe
Problem z potencją ?
Peptydy
Pranie tapicerki Olsztyn
strona główna
Statystyki
Regulamin
Jak to działa
Kontakt
Dodaj stronę
Subskrypcja
Wróć

ASR - Szkoła Baletowa

Punkty: 0 [ ct:0, pr:0, gfx:0, biz:0, link:0, html:0, rss:0, ex:0   kup punkty ] [ Lucky One ] [ kontakt z katalogiseo.eu ]
Szkoła baletu ASR w Zielonej Górze zaprasza wszystkie dzieci, małe i duże na zajęcia z baletu klasycznego, a także innych tańców. Ponadto szkoła specjalizuje się w zajęciach z aktorstwa, a nawet śpiewu, recytacji i wielu innych rzeczy, których znajomość może być niezwykle atrakcyjna dla Twojego dziecka. Jesli Twoje dziecko nudzi się w domu i nie wie co ze soba zrobić, to z pewnością nasze zajęcia spodobają mu się. Oprócz zajęć z ciekawymi prowadzącymi, Twoje dziecko będzie rozwijać swoją pasję, a także nawiąże wiele wyjątkowych znajomości, Zapraszamy na pierwsze zajęcia do naszej siedziby, aby Twoje dziecko mogło zapoznać z tym jak wyglądają zajęcia, Chętnych zapraszamy na naszą stronę internetową, gdzie znajdą Państwo najważniejsze informacje, a także dane kontaktowe. Nie czekaj, weź pociechę na pierwsze zajęcia, a z pewnością zainteresuje się nimi i będzie chciało przyjść na następne zajęcia.
słowa kluczowe balet dla dzieci zielona góra, balet zielona góra
kategorie Edukacja i szkolnictwo >> Kursy i szkolenia
Edukacja i szkolnictwo >> Nauka
Edukacja i szkolnictwo >> Szkoły
data wpisu 2020-08-15
ważny do 2023-02-25 [ wpis wygasł przedłuż ]
url http://asr-szkola.pl
menu
reklama
Czasy szkolne to okres, w którym najczęściej zwiedzamy Polskę. Wraz ze swoimi nauczycielami przemierzamy szlaki i odwiedzamy takie miejsca jak Wawel czy schroniska w Karkonoszach. Góry, latarnie morskie oraz zabytki architektury sakralnej to podstawa naszej turystyki wycieczkowej. Po zakończeniu szkoły najczęściej porzucamy zwiedzanie ruin i chodzenie po górach na rzecz siedzenia w knajpach i biegania po dyskotekach. Ten kilkuletni okres kończy się najczęściej zdobyciem partnera i posiadaniem dzieci. Wtedy to nadchodzi czas, w którym na nowo zaczynamy odkrywać piękno polskiej ziemi i przemierzać kilometry w celu dotarcia do takich miejsc jak Kopalnia Soli w Wieliczce czy Fort Gerharda w Świnoujściu.
Strona używa plików Cookies w celach statystycznych. Poznaj naszą politykę prywatności. Zamknij